Sertifikalı Meslek Kursları

Formu Doldurun

Sizi Arayalım

Edevlet onaylı sertifika
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) bilgilendirmesini okudum ve kabul ediyorum.
Firmanın, tarafıma sms yoluyla ticari elektronik ileti göndermesi için iznim vardır.

Sertifikalı meslek kursları meslek edinmek, bir işe girebilmek ve kadrolu çalışabilmek için önemli bir konudur. Günümüzde bazı önemli alanlarda çalışmak için bazı sertifikalar ve buna bağlı kurslara katılmak gerekmektedir. Bunlar genellikle MEB ya da Üniversite onaylı e-devlet sertifikalarıdır. Sağlık alanı başta olmak üzere bir çok kurum ya da özel sektörde çalışmak için MEB ya da e-devlet onaylı sertifika bir zorunluluktur. Peki günümüzde en çok tercih edilen sertifikalı meslek kursları hangileridir? Bu içeriğimizde meslek edinmek isteyen kişilere talep gören eğitimleri anlatarak onlara yol göstermek istedik; umarız yararlı bir kaynak olur :)

Öncelikle sağlık alanında öne çıkan tıbbi sekretelik, dişçi asistanlığı ve eczane yardımcılığı gibi meslekleri konumuzda ele alarak, sonrasında diğer sektörlerde öne çıkan meslekleri sizler için kısaca özetlemeye çalıştık. Yeni bir meslek edinme arayışı içerisindeyseniz bu içeriğimizin tam size göre olduğunu da belirtmek isteriz :)

Tıbbi Sekreterlik (Hasta Kabul Kursu)

Hasta kabul sekreterliği, aynı zamanda tıbbi sekreterlik olarak da isimlendirilen bir meslek dalıdır. Bu meslek özellikle son dönemlerde artan sağlık talep ihtiyacı nedeni ile yüksek bir talep görmektedir. Hasta kabul personellerinin pek çok farklı ve kritik düzeyde önemli görevi bulunmaktadır. Hastaların hastaneye veya tıp merkezine başvurusundan itibaren hastaya ait tüm evrakların uygun hale getirilmesi - düzenlenmesi, giriş ve kayıt işlemlerinin tamamlanması, çıkış esnasında gerekli evrakların hastaya ve hastaneye sunulması, çıkış işlemlerinin sağlanması bu görevler arasındadır. Oldukça talep gören bu sertifika programı hakkında detaylı bilgiye Tıbbi Sekreterlik Kursu sayfamızdan erişebilirsiniz.

Sertifikalı Meslek Kursları

Dişçi Asistanlığı Kursu

Diş hekimlerinin yanında çalışmak, diş hekimi yardımcılığı yapmak çoğu kişinin hayalinde olan bir iştir. Bunu gerçekleştirmek için mutlaka diş hekimi asistanlığı sertifikasına sahip olmanız gereklidir. Peki bu kurs size ne sağlar, neleri öğretir? Hasta kayıtları, dental ve medikal bilgilerinin kaydedilmesi, muayenehanede kullanılan cihaz ve aletlerin temizliği, bakımı ve korunması gibi bilgileri size sunar. Diş Hekimi Asistanlığı Kursu bölümünden daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Eczane Yardımcılığı Kursu

Bir eczanede çalışmak, eczane kalfalığı yapmak istiyorsanız bu kurs tam size göre... Eczane kalfası olmak için üniversite onaylı bir e-devlet sertifikasına sahip olmanız gerekmekte. Bu sertifikaya sahip olmak için aldığınız eczane yardımcılığı kursu sayesinde şunları öğreniyor olacaksınız: ilaç almaya gelen hastaları karşılamak, ilaçların kullanımını bilmeyen hastalara kullanım talimatlarını anlatmak, saat ve doz ayarları ile ilgili bilgiler vermek, eksilen ilaçların notunu tutmak ve gelen ilaçları sisteme kaydetmek... Kısaca eczanede çalışmak, eczacı yardımcılığı yapmak için gerekli tüm bilgileri bu eğitim sayesinde öğrenebilirsiniz. Eczacı Yardımcılığı Kursu sayfasından detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi

Son dönemde oldukça önemli hale gelen dijital pazarlamada özel firmalar kendisini yetiştirmiş, konusunda hakim uzmanları kadrosuna katarak yeni nesil reklam çalışmalarını onlara emanet etmek niyetinde. Ya da kendisini geliştiren bağımsız dijital pazarlamacılar dışarıdan küçük ve orta ölçekli işletmelere dijital pazarlama konusunda hizmet vermek istemektedirler. İşte bu noktada bu eğitim oldukça önemli bir yer kaplamaktadır. Dijital pazarlama uzmanlığı, Google Ads yönetimi, sosyal medya hesap yönetimi ve sosyal medya reklamları yönetimini kapsayan oldukça geniş bir alandır. Akademimiz bu alanda Google Ads yönetimi ve sosyal medya reklamları konusunda 14 saatlik canlı bir eğitim sağlamaktadır. 8 saat Google Ads, 6 saat sosyal medya reklamlarını kapsayan bu eğitimi bir bütün olarak alabilirsiniz. Eğer ki ihtiyacınız sadece Google Ads ya da sosyal medya reklamlarını öğrenmek ise de bu eğitimleri tek olarak da alabilirsiniz. Eğitim süresince Google Ads'e ait tüm kampanya türlerini ve Instagram - Facebook reklamlarının detaylarını öğrenme şansına sahip olabiliyorsunuz. Google Ads ve SEO uzmanı Mert Şener ile gerçekleşen bu eğitimin sonunda katılımcılar dijital reklam konusunda tam yetkinlik kazanmaktadırlar.

Dijital Pazarlama Eğitiminde Kurs ve Meslek Avantajları

  • Canlı Eğitim Ortamı
  • Eğitim Kayıtlarına Ömür Boyu Erişim
  • Eğitim süresince e-posta ile soru cevap imkanı

Canlı Eğitim Ortamı

14 saatlik eğitim Zoom üzerinden canlı olarak sürdürülmektedir.

Eğitim Kayıtlarına Ömür Boyu Erişim

Tüm eğitim kayıtları tarafınıza iletilir ve size sunulan şifre ile ömür boyu izlenebilir durumdadır. Canlı derse katılamadığınızda dahi ilgili eğitimi sonradan istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Katıldığınız canlı eğitime ait tüm kayıtların istediğiniz zaman sizin tarafınızdan ulaşılabilir olduğundan emin olabilirsiniz.

Eğitim Süresince E-posta ile Soru Cevap İmkanı

Eğitim süresi içerisinde e-posta ile tüm sorularınızı Mert Şener'e iletebilirsiniz. Sorduğunuz sorular 48 saat içerisinde cevaplanacaktır.

Dijital Pazarlama Kursu ile ilgili eğitim tarihlerini ve kayıt detaylarını inceleyin.

Oyun Terapisi Eğitimi

Oyun terapisi, çocukların iç dünyalarını çeşitli oyunlar çerçevesinde daha iyi - sağlıklı anlayarak çocuğun kendisini etkili ve istekli bir biçimde ifade edebilmesini amaçlayan birbirinden farklı yöntemleri içeren bir terapi şeklidir. Oyun terapisinin doğru bir şekilde uygulandığı zaman çocuklar üzerinde olumlu ve büyük etkileri olduğu araştırmalar sonucunda kanıtlanmıştır. Oyun terapisi sertifikasına sahip olduğunuzda bu terapiyi bireysel olarak gerçekleştirebileceğiniz gibi konuyla ilgili kurum ya eğitim sektörlerinde kendinize bir iş bulma imkanı da artacaktır. Oyun terapisi eğitimi konusunda sizin için çok özel bir eğitim hazırladığımızı ve bunu oldukça fazla seveceğinize eminiz. Daha da önemlisi sağladığımız bu eğitimin size çok fazla katkı sağlayacağından da eminiz. İster iş bulma amacıyla isterse de kendi çocuklarınız için yararlanacağınız bu eğitim sizi oldukça mutlu edecek... Oyun Terapisi Eğitimi ile ilgili daha fazla bilgi edinin.

Aşçılık Eğitimi

Gıda sektöründe özellikle konusunda yetkin aşçılar bulmak son dönemde oldukça zorlaştı. Bu yüzden aşçı ihtiyacı olan otel ya da restoranlar öncelikli olarak konuyla ilgili sertifika sahibi kişileri ön görüşmeye çağırmaktalar. Aşçılık konusuna ilginiz varsa bu eğitim ile hobinizi bir mesleğe çevirebilir ve hayatınızı sevdiğiniz bu keyifli işi yaparak geçirebilirsiniz. Bu eğitimde aşçılığın temel özellikleri, gıda - besinlerin temel bilgileri ve yeme içme düzeni hakkında detaylı bilgi sahibi olma imkanına sahip olursunuz. Profesyonel bir aşçı olmak isteğiniz varsa aradığınız eğitim ve sertifika size çok yakın :) Aşçılık Kursu ile ilgili daha fazla bilgi edinin.

Diğer Sertifikalı Eğitimler

Emlak danışmanlığı, bebek spa - masaj, aile danışmanlığı, temel ilk yardım gibi sertifika programları da oldukça ilgi çeken ve iş bulma konusunda önemli olan mesleki eğitimlerdir. Kurs ve Meslek Akademi olarak tüm bu meslekler için üniversite onaylı sertifika sağlamaktayız. Konuyla ilgili hemen başvuru yapmak için başvuru formumuzu doldurabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz en kısa sürede size geri dönüşte bulunacaktır.

Online Eğitim Nedir, Avantajları Nelerdir? başlıklı blog içeriğimizde ilginizi çekebilir

Blog

Sizi Arayalım mı?

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) bilgilendirmesini okudum ve kabul ediyorum.
Firmanın, tarafıma sms yoluyla ticari elektronik ileti göndermesi için iznim vardır.