Bilgisayar İşletmenliği Kursu

Bilgisayar İşletmenliği Kursu
Formu Doldurun

Sizi Arayalım

Edevlet onaylı sertifika
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) bilgilendirmesini okudum ve kabul ediyorum.
Firmanın, tarafıma sms yoluyla ticari elektronik ileti göndermesi için iznim vardır.

Bilgisayar işletmenliği, temel olarak bakıldığında başta bilgisayarlar olmak üzere bu gibi tüm teknolojik diğer ekipmanların bakım ve onarımını gerçekleştirmek üzere görevlendirilmiş olan kişilerin edindikleri meslek grubu olma özelliği taşıyarak gündeme gelmektedir. Bu personeller başta kamu kurum ve kuruluşları olmak üzere hem özel sektörde hem de devlet dairelerinde çalışma imkanına sahiptirler. Öte yandan sektörde bu meslek grubuna duyulan ihtiyacında fazla oluşunun bir sonucu olarak bilgisayar işletmenleri diğer meslek grupları ile kıyaslandığında hem çok daha hızlı hem de oldukça kolay bir biçimde iş sahibi olabilmektedirler.

Bu bağlamda tüm bu sebepler de göz önüne alındığında bilgisayar işletmeni unvanını elde etmek ve bu alanda yetkinlik kazanarak meslek edinmek isteyen kişi sayısı da her geçen gün artış göstermektedir. İnsanlar tarafından mesleğe gösterilen ilginin yoğun oluşunun da etkisi ile bu personelleri yetiştirmek üzere eğitim faaliyetlerini yürütmeye başlayan kurum ve kuruluşlar da aynı şekilde yayılım göstermiştir. Bu noktada ise bilgisayar işletmenliği kurs programına kayıt yaptırmak isteyen kişilerin tercih etmeyi düşündükleri kurum hakkında dikkatli olmaları büyük önem taşımaktadır. Eğitim sürecinden alınan verim ve öğrenim sürecinin kalitesi açısından önemli olan bu durum sizleri ileride mesleğinizi gerçekleştirme aşamasında herhangi bir sorun ya da sıkıntı ile karşı karşıya kalmamanız noktasında da destekleyecektir. Kurum olarak biz, siz değerli kursiyerlerimizin alanlarında son derece yetkin ve donanım sahibi bir hale gelebilmelerini desteklemek ve bu süreç esnasında etkin bir rol oynayabilmek adına eğitim faaliyetlerimizi özen ve titizlik çerçevesinde başarılı bir şekilde yürütmekteyiz. Eğer siz de bilgisayar işletmenliği kurs programımız hakkında daha detaylı bilgi edinmek ya da eğitim sürecimize hemen dâhil olarak kariyer hedefinizi gerçekleştirme aşamasında bir adım atmak isterseniz iletişim bilgilerimiz aracılığı ile bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Bilgisayar İşletmenliği Neleri Kapsar?

Bilgisayar işletmenliği kurs programı, oldukça geniş bir alana hitap ederek görev ve sorumluluklar açısından personele önemli noktaların yüklendiği bir alanın eğitim faaliyeti olma özelliğine sahiptir. Bu noktada geniş bir görev tanımına sahip bilgisayar işletmenleri açısından geçirilecek olan ders süreci yüksek bir önem arz ederek gündeme gelmektedir. Bu durumun temel sebebi, kişilerin mesleki yaşantıları boyunca karşılaşabilecekleri her türlü sorun ve arızaya karşı hazırlıklı olmalarını sağlamak ve aynı zamanda da son derece donanım sahibi olmalarına yardımcı olmaktır. Aksi halde bilgisayar işletmenlerinin yeterince yetkin bir hale gelememesi dolayısı ile birtakım farklı sorunlar meydana gelerek hem işveren hem de çalışan açısından sıkıntıların ortaya çıkmasına neden olabilir. Bu mesleki alan bünyesinde teknolojik ekipmanların bakım ve onarımının yapılması noktasında gerekli olanlar başta olmak üzere geniş bir konu alanını barındırmaktadır. Öte yandan bu ekipmanların güvenliklerinin sağlanması da yine bilgisayar işletmenliğinin kapsamı alanında yer almaktadır. Aynı zamanda da çalışılan alanın sistemi üzerinde gerçekleşen olay ve durumların takibinin yapılması, bu sistemin çalışır durumda kalmasının sağlanması ve sürecin takip edilmesi de yine bu mesleki alanın dâhilinde olarak gündeme gelmektedir.  Görüldüğü üzere bilgisayar işletmenliği, hitap ettiği alan son derece geniş ve kapsamlı bir bölgeye hitap eden bir meslek dalıdır ve bu noktada personellerin mesleki yaşantıları süresince gösterecekleri özenin büyük olması önem taşımaktadır. Bu nedenden ötürü de bu alanda meslek sahibi olarak çalışmak isteyen insanların nitelikli ve kaliteli eğitim hizmeti sunan bir kurumdan destek almaları kendilerine oldukça yardımcı olacaktır. Kurum olarak bize bu bağlamda güvenebilir ve eğitim faaliyetlerimizden verim alacağınıza emin olarak sürecimize dâhil olabilirsiniz.

Bilgisayar İşletmenliği Eğitim Programı İçeriği

Kurumumuzun eğitim içeriği, bilgisayar işletmeciliği hakkında bilinmesi gerekli olan her türlü bilgiyi ve donanımı bünyesinde barındıracak şekilde büyük bir titizlik gösterilerek uzmanlar tarafından oluşturulmuştur. Bu kurs programına en az lise mezunu olan her kişi başvurabilir ve eğitim faaliyetlerimizden yararlanma imkânına sahip olabilmektedir. Bilgisayarın temel elemanlarının tanıtımı, Windows, Office (Word – Excel - Powerpoint) gibi pek çok farklı programın etkili kullanımı noktasında her türlü bilgiyi ders içeriğimiz bünyesinde barındırmaktadır. Öte yandan bu eğitim içeriğinde internet ve yardımcı programlar gibi konularda da bilgiler bulunmaktadır. Bu zengin ve çeşitli içerik sayesinde amaçlanan, siz değerli kursiyerlerimizin mesleki alanlarında bir uzman haline gelmeleri noktasında destek sağlamak ve eğitimlerinin verimli geçmesi noktasında sorunluluğu üstlenmektir. Teorik eğitimin yanı sıra uygulama eğitiminin de kursiyerlerimize verilmesi, öğrenilen bilgilerin pekiştirilmesine ve gerçek hayat uygulamalarının görülmesine yardımcı olmaktadır. Bu sayede katılımcılarımızın mesleki alanlarında ihtiyaç duyabilecekleri hem pratik hem de uygulamalı eğitimden faydalanarak son derece donanım sahibi olma ve bunu belgelendirme imkânını elde etmektedirler. Bu noktada eğitim sürecini başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra kurumumuz tarafından yapılacak olan sınavda belirtilen koşullar çerçevesinde yeterli bir puanı alarak geçen üyelerimize mesleki uzmanlık sertifikaları kurumumuz tarafından verilmektedir. Verilen bu sertifika pek çok kuruluşun vermiş olduğu sertifikanın aksine E-Devlet onaylı ve görüntülenebilir bir yapıya olduğundan dolayı mesleki alanda sahip olunan yetkinliğin kanıtlanması ve iş açısından yeterli olunduğunun gösterilmesi noktasında büyük bir etki yaratmaktadır. Aynı zamanda da bu onayı bünyesinde barındırması sayesinde işverenlerin de onayını büyük oranda toplayarak çok daha hızlı ve kolay bir şekilde iş sahibi olunmasını sağlayarak kursiyerlerimize yardımcı olmaktadır.

Kurs Sürecimiz

Kurumumuz bünyesinde verilen bilgisayar işletmenliği eğitim faaliyetleri online olarak planlanmıştır. Eğitim kaydınız oluşturulduktan sonra derslere kullanıcı adı ve şifrenizle online olarak katılabiliyor ve eğitim sürecine dahil olabiliyorsunuz. Bu noktada temel amacımız; üyelerimizin kurs süreci içerisinde verilen her türlü eğitimden verim almalarını sağlamak ve ders süreçlerini her iki taraf açısından da en kolay hale getirmektir. Eğitim devamında e devlet onaylı bilgisayar işletmenliği sertifikanızı da alarak, bu alanda kariyerinizi inşa etmeye başlayabilirsiniz.

Eğer siz de bilgisayar işletmenliği kurs programımız hakkında daha detaylı bilgi edinmek ya da eğitim sürecimize hemen kayıt yaptırarak meslek sahibi olma ve iş hayatına atılma aşamasında bir adım atmak isterseniz iletişim bilgilerimiz aracılığı ile bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Sizi Arayalım mı?

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) bilgilendirmesini okudum ve kabul ediyorum.
Firmanın, tarafıma sms yoluyla ticari elektronik ileti göndermesi için iznim vardır.